Tilsette

Ingolf Dragset
Rektor

Tlf. jobb: 70197903
Mobil: 93441788
Epost: ingolf.dragset@sula.kommune.no


David Gald
Messinglærar

Mobil: 95229575
Epost: gald@online.no


Eivind Hurlen
Messinglærar

Epost: eivind.hurlen@sula.kommune.no


Karoy Gabor Kincses
piano og fiolinlærar

Mobil: 47882872
Epost: kkaroly@online.no


Lena Nymark
Treblås- og song-lærar

Mobil: 99297221
Epost: lenyma@online.no


Trond Rødland
gitarlærar (permisjon 16-17)

Mobil: 90162122
Epost: r_trond@hotmail.com


Mariann S Sæbjørnsen
Biletfag-lærar

Mobil: 95062919
Epost: mariann@bildet.no
Har eiga heimeside: http://www.bildet.no


Micah Dale
Slagverk-lærar

Adresse: Heidegjerdet 1
6030 Langevåg
Mobil: 92862688
Epost: micah.dale@mimer.no


Arve Haugland
Takt og Tone

Mobil: 48031206
Epost: arvehaugland@gmail.com


Yuri Hashimoto
Fløytelærar

Adresse: Hellegata 6
6004 Ålesund
Mobil: 45796671
Epost: dragonyuri@gmail.com
Sjekk heimesida: http://yurihashimoto.com


Anita Øen
Dramalærar

Adresse: Aurhølå 3
6036 Mauseidvåg
Mobil: 45012242
Epost: anita.oen@hotmail.com


Therese Brungot Dybvik
Takt og Tone

Epost: thereseb.dybvik@mimer.no


Dag-Filip Roaldsnes
Pianolærar

Mobil: 97151807
Epost: dagfilip@gmail.com


Richard Von Løwensprung
Dramalærar

Mobil: 93849161
Epost: richard@byliv.info


Øyvind Hessen
Gitarlærar (vikar)

Mobil: 99017041
Epost: hessenmail@gmail.com


 
Planlagde aktivitetar
Klikk for fleire aktivitetar...
 


Sula Kommune
Ungdommens Kulturmønstring

Norges musikkorps forbund

Kulturskolerådet

Facebook
 
Footer bilde